Fotowoltaika

FOTOWOLTAIKA

Fotowoltaika - Energia ze słońca

Elmax Eco Energia w zakresie swych działań realizuje założenia transformacji energetycznej poprzez budowę i propagowanie instalacji energetycznych czerpiących energię ze słońca. W ten sposób realizujemy misję polegającą na poprawie jakości życia użytkowników naszych instalacji i ochronie środowiska, w którym żyjemy.

Instalacje fotowoltaiczne dla biznesu i osób prywatnych

Nasza firma zajmuje się kompleksowym podejściem do montażu i budowy instalacji fotowoltaicznej. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Śląska i okolicznych województw. Gwarantujemy fachowe doradztwo i pełną obsługę projektową i wykonawczą zarówno dla mikro instalacji fotowoltaicznych zasilających budynki jednorodzinne oraz przemysłowe i o mocach powyżej 50 KWp objęte pozwoleniem na budowę.

Audyt energetyczny przy instalacjach fotowoltaicznych

Dla naszych Klientów zapewniamy wykonanie pełnego audytu energetycznego wraz z projektemi wizualizacją rozmieszczenia paneli w instalacji fotowoltaicznej. Po wykonaniu kompleksowego montażu zapewniamy pełny monitoring parametrów pracy systemu wraz z obsługą serwisowąi konserwacyjną zgodnie z naszym mottem „dbamy o Twoją Energię”.

Współpracujemy między innymi z:

Dostawcy paneli fotowoltaicznych:

Dostawcy elementów konstrukcyjnych:

+ 48 665 119 119

+ 48 885 554 478

+ 48 606 291 193

Formularz kontaktowy