O Nas

baner

O nas

Początek działalności Elmax Grupy to 1986 rok, a trzon stanowią wykwalifikowani pracownicy i projektanci, którzy mają wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę techniczną.

Realizując na przestrzeni lat wiele inwestycji w zakresie energetyki w tym związanych z transformacją energetyczną, dostrzegliśmy potrzebę budowy Systemu Kompleksowej Modernizacji Energetycznej zarówno na poziomie pojedynczych budynków jak też w szerszym układzie przestrzennym związanym z budową farm fotowoltaicznych i zintegrowanych systemów zaopatrzenia w energię ze źródeł odnawialnych.  

Powstanie spółki Elmax Eco Energia

Na bazie dotychczasowych doświadczeń  w ramach grupy ELMAX przeprowadzona została konsolidacja działów zajmujących się projektowaniem i budową instalacji OZE. W jej wyniku powstała spółka celowa Elmax Eco Energia, która skupia specjalistów z zakresu instalacji OZE i projektowania zintegrowanego. Spółka łączy w sobie efekt doświadczeń gromadzonych przez wiele lat, jak również pasję i zainteresowania całego zespołu w tematyce energii odnawialnej.  

Hurtownia Elmax w Tychach

Zdobywane od wielu lat doświadczenie, dało nam możliwość zbudowania doświadczonego zespołu oraz zaplecza logistycznego i warunków handlowych. W prowadzonych od wielu lat w Tychach hurtowni Elmax-Hurt posiadamy odpowiednie wsparcie dla prowadzonych przez nas inwestycji.

+ 48 665 119 119

+ 48 885 554 478

+ 48 606 291 193

Formularz kontaktowy